Studio ČT24: Kateřina Valachová o vyšetřování šikany učitelky na střední škole

středa 17. února 2016 ·

Ministryně školství Kateřina Valachová k dalším krokům ve věci vyšetřování šikany na střední škole: v pátek se setká s ředitelem školy i šéfy školní inspekce i bezpečnosti práce.Záznam rozhovoru na webu České televize
1 komentářů:

Unknown řekl(a)...
17. února 2016 v 21:03  

Je až přímo tragikomické, kolik na základních a středních školách působí školních metodiků prevence, kolik zde působí výchovných poradců, kteří jsou opět vedeni okresními či obvodními metodiky prevence v poradnách stejně jako i metodiky prevence na krajských úřadech. Kolik milionů ročně proteče školským rozpočtem na tuto oblast, na všechny ty adaptační kurzy, přednášky, zážitkové výjezdové akce.
Člověku je z toho ve světle posledních událostí opravdu více než smutno.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.