Přečtěte si: Otec jednoho z trýznitelů: „Vychovávali jsme ho jinak“

středa 17. února 2016 ·

Otec jednoho z trojice chlapců, kteří měsíce šikanovali učitelku angličtiny na Střední průmyslové škole v Malešicích, poskytl Právu rozhovor. Redakce podle zákona nesmí zveřejnit jeho jméno.


Z článku Stáni Seďové a Lucie Fialové v Novinky.cz vybíráme:

Jak se cítíte vy, když jste na videozáznamech viděl, jak se choval váš syn a jeho kamarádi?
Cítím lítost. To bylo jednání toho nejhoršího kalibru. Nevím, co jsme udělali špatně. Jakou chybu ve výchově. Upřímně se omlouvám všem, kterým můj syn ublížil. Budeme nápomocni během vyšetřování celého incidentu. Spolupracujeme se školou i s policií a budeme nést následky toho, čeho se můj syn dopustil.

2 komentářů:

Unknown řekl(a)...
17. února 2016 v 15:12  

Co kdyby ti kluci dostali šanci a v rámci "veřejně prospěšných prací" vyjeli do českých škol na besedy promluvit do duše vrstevníkům. Já myslím, že tuhle "game" si vyhodnotili správně a jsou na cestě ke změně. Ze školy bychom je vyloučit neměli, protože to by je hodilo dolů.

Nicka Pytlik řekl(a)...
17. února 2016 v 20:10  

Ze školy bychom je vyloučit neměli, protože to by je hodilo dolů.

Kam dolů? Kam se hazí hovado?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.