... a kdo bude zlobit, dostane třídní kulku!

sobota 27. února 2016 ·


3 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
29. února 2016 v 15:19  

Pořád lepší, než třídního kulky...

Doopravdy se omlouvám, ale bojuji s tím už třetí den.
To prostě muselo ze mě ven, jináč mi hrozilo zalknutí.

poste.restante řekl(a)...
29. února 2016 v 17:21  

Hm.
Bude třídní(ho) kulce následovat ještě ředitelská?

Nicka Pytlik řekl(a)...
29. února 2016 v 22:14  

Probůh! Pandora otvírá svoji šperkovnici...
Tak to ještě inspekce a zřizovatel. Osm kulek sajrajtjevských.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.