Audio: Rozhovor s Františkem Dobšíkem

pátek 12. února 2016 ·

Po čtvrteční tiskové konferenci MŠMT odpovídal předseda školských odborů František Dobšík na dotazy novinářů.


Záznam v MP3 na Disku Google

3 komentářů:

tyrjir řekl(a)...
12. února 2016 v 2:53  

Narovnání učitelských platů obnáší zvětšit je o 50 %. Odboráři navrhli 10 % a připouštějí z toho ústupek.:))))) Nechtělo by to lepší školské odbory? J.Týř

tyrjir řekl(a)...
12. února 2016 v 3:07  

A co účelnost a efektivnost hospodaření MŠMT s EU dotacemi (priority, proporce rozdělení dotací mezi různé subjekty, boj proti korupci a hrubým intervencím nevládních organizací do státní správy a řízení veřejného školství v Česku)? Tím se odbory nezabývají? To neovlivňuje pracovní podmínky zaměstnanců škol? J.Týř

tyrjir řekl(a)...
12. února 2016 v 4:21  

Kariérní řád pro učitele: KS 3 pro pro necelou třetinu učitelů teprve za 11 let! Za pět let cca pro dva učitele z každé školy. Kteřípak to asi budou? Tohle že je slušný Kariérní řád pro učitele v dobře organizovaných veřejných školách s tzv. Společným vzděláváním pro VŠECHNY děti?...

Co na to školské odbory?

J. Týř

Viz
http://www.ceskaskola.cz/2016/02/msmt-zasady-karierniho-radu.html

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.