Výzva č. 02_16_010 Budování kapacit pro rozvoj škol I.

středa 20. ledna 2016 ·

Řídicí orgán OP VVV vyhlašuje dne 20. ledna 2016 výzvu č. 02_16_010 Budování kapacit pro rozvoj škol I. v prioritní ose 3 OP VVV. Zpřístupnění IS KP14+ pro příjem žádostí dle textu výzvy: 21. ledna 2016. Ukončení příjmu žádostí dle textu výzvy: 3. března 2016.


Ke stažení:

Text výzvy Budování kapacit pro rozvoj škol I.pdf (4,11 MB)
Příloha č. 1_Indikátory.pdf (201,77 KB)
Příloha č. 2_Hodnotící kritéria.pdf (414,93 KB)

Vzory příloh k výzvě jsou k dispozici na http://www.msmt.cz/strukturalni-fondy-1/prehled-vzoru-prilohy-k-vyzvam.

Níže naleznete strukturu rozpočtu výzvy v podobě, v jaké bude k dispozici žadatelům v IS KP14+ při vyplňování žádosti o podporu:

rozpocet_budovani_kapacit_web.xlsx (26,23 KB)

Pravidla pro žadatele a příjemce - část obecná (aktuální verze č.3 - platná od 20. ledna 2016) jsou k dispozici zde: Pravidla_pro_zadatele_a_prijemce_ verze_3.pdf

Pravidla pro žadatele a příjemce – specifická část pro avízo výzvy/výzvu Budování kapacit pro rozvoj škol I. (aktuální verze č. 3 - platná od 20. ledna 2016) naleznete na: PpZP_Budovani_kapacitI_vyhlaseni.pdf

Vzory právních aktů jsou uvedeny na: www.msmt.cz/strukturalni-fondy-1/prehled-vzoru-pravni-akty

Pro práci v aplikace IS KP14+ využijte níže uvedenou příručku:

Uživatelská příručka IS KP14+ - Pokyny pro vyplnění formuláře žádosti o podporu:

Uzivatelska_prirucka_Zpracovani_zadosti_v_IS_KP14_v1.2.pdf (7,91 MB)

IS KP14+ pro příjem žádostí dle textu výzvy: 21. ledna 2016.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.