Studio ČT24: Brífink Kateřiny Valachové k předškolnímu vzdělávání

čtvrtek 14. ledna 2016 ·

Přinášíme sestřih brífinku k předškolnímu vzdělávání za účasti Kateřiny Valachové, ministryně školství, Helena Skálová, členky výboru České ženské lobbym a Jiřího Zlatušky, předsedy výboru pro vědu a vzdělání Poslanecké sněmovny,Záznam na webu iVysílání

1 komentářů:

Lexxa řekl(a)...
14. ledna 2016 v 20:38  

Se ani nedivím, že toto nikdo nekomentuje. Pan Zlatuška tam blábolí o čemsi, paní ministra jen o tom, co je naučená z lidskoprávní dílny Jiříčky Dinstbiera a obyčejný učitel si může klidně utrhnout nohu, aby to všechno jako celek šlo k lepšímu. S těmito představenými to půjde tak do pr..... Ministra je figurka, poslanecká sněmovna je naprd, protože schválí něco, o čem se neví, jak to bude vypadat a tak si teda můžem leda postěžovat na komunismus anebo na lampárně na nádraží.
Bych řekl:
Kdo může, tak uteč! Tyto sračky se budou uklízet hodně dlouho a hodně dlouho budou ti dotyční zainteresovaní smrdět.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.