Videa: Příběhy Rodičů za inkluzi

pátek 29. ledna 2016 ·

Nadace OSF publikovala sérii videí Příběhy Rodičů za inkluzi na YouTube.

2 komentářů:

poste.restante řekl(a)...
29. ledna 2016 v 12:23  

A což takhle videa o dětech, které se v dospělosti mohly plně začlenit do života DÍKY PŘÍPRAVĚ VE "ZVLÁŠTNÍ ŠKOLE"?
Nebo snad takoví absolventi nejsou?
Nebo jen není zájem taková videa natočit?
Podpořila by nadace OSF vznik i takových videí, nebo jde o nadaci, která přistupuje k podpoře dětí selektivně? Jinak řečeno, jde o nadaci, která podporuje u potřebných takový stupeň integrace, který je nejvhodnější pro dítě a na základě kvalifikovaného rozhodnutí rodičů, nebo podporuje jen projekty, které jsou mediálně líbivé?

Jana Karvaiová řekl(a)...
29. ledna 2016 v 14:55  

Toho bohdá nebude.To by se ti laurenčíkovci museli chytit za nos.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.