Přečtěte si: Niektorí rodičia na protest nechali doma aj školáka, ktorému nezatvorili školu

čtvrtek 28. ledna 2016 ·

Na stretnutí rodičov so štrajkujúcimi učiteľmi sa veľa hovorilo o tom, že by učitelia potrebovali podporu práve od nich.


Z článku Riy Gehrerové v DennikN.sk vybíráme:

V stredu bolo do štrajku zapojených stále viac ako 11-tisíc učiteľov zo 781 škôl. Viacero z nich sa stretlo na demonštrácii v Leviciach. Vo štvrtok sa chystajú učitelia demonštrovať v Nových Zámkoch a v Košiciach.

S pribúdajúcim časom bude štrajk čoraz väčšou záťažou pre rodičov. O školstve a štrajku diskutovali rodičia školákov so štrajkujúcimi učiteľmi v bratislavskom Artfore, po jej skončení dokonca už vzniká Iniciatíva bratislavských rodičov, ktorá by mala byť podpornou skupinou pre ISU.

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.