Olga Havlová

pátek 29. ledna 2016 ·

Olga Havlová byla statečná jako málokdo. Snad i proto patří mezi ženy, které se zapsaly zlatými písmeny do naší novodobé historie. A to zdaleka nejen tím, že byla ženou prvního prezidenta po listopadu 1989. Její život rozhodně nebyl lehký.

Byl však natolik bohatý a hodnotný, že připomíná román plný zvratů a neuvěřitelných peripetií, někdy dost dobrodružný a rozhodně strhující. Přesto všechno by jeho hlavní hrdinka bezesporu samu sebe označila za obyčejnou ženu.


Poznejte její příběh ve stejnojmenné knize od Mileny Bohatové. Objednávejte se slevou přímo od vydavatele na www.albatrosmedia.cz.

Přečtěte si ukázkovou kapitolu:

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.