Vánoční knihkupectví představuje prosincovou novinku - adventní kalendář

úterý 1. prosince 2015 ·

Ještě jste nenavštívili naše Vánoční knihkupectví? Právě teď máte o důvod navíc přijít se k nám podívat!

Kromě výběru knižních tipů z pro děti i dospělé se speciální 20% slevou jsme pro vás od úterý 1. prosince připravili jedno nové překvapení. Vítejte v našem adventním kalendáři! Od úterý 1. prosince do středy 16. prosince v něm najdete každý den jednu skvělou knihu se speciální adventní slevou 50 %.


Co v kalendáři najdete, to musí zůstat jako překvapení – můžeme ale již nyní prozradit, že z nabídky knih za speciální cenu si vybere opravdu každý. A dnes startujeme startujeme pěkně z ostra – rovnou se čtyřicetinásobným českým zlatým slavíkem. Máte se nač těšit!

Akční nabídka v adventním kalendáři je platná pouze ve vybraný den a nebude se opakovat. 

Nabídka adventního kalendáře je platná v e-shopu pouze v období 1. 12. – 16. 12. 2015 nebo do vyčerpání zásob. Akční nabídku není možné kombinovat s jinými slevami a akčními nabídkami.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.