Přečtěte si: Ministerstvo pro místní rozvoj má připraveny téměř tři miliardy korun pro školky

pátek 11. prosince 2015 ·

Ministerstvo pro místní rozvoj (MMR) má pro výstavbu, rekonstrukci a pořízení vybavení pro mateřské školy přichystáno 2,87 miliardy korun. V rámci Integrovaného regionálního operačního programu vyhlásilo dvě výzvy. Jejich nastavení koordinovalo s ministerstvem školství (MŠMT). Evropská unie financuje 85 procent, zbytek připadá na národní spolufinancování.


Z článku v Novinky.cz vybíráme:

„Podpora předškolního vzdělávání reaguje i na aktuální legislativní stav. Proto do oblasti podpory nebyly zařazeny pouze registrované mateřské školy podle příslušného školského zákona, ale jsou podporovány i další formy péče o dítě ve věku 0-6 let. Jedná se např. o firemní školky, mateřská centra a zejména dětské skupiny, kdy může žadatel dosáhnout na podporu veškerého vybavení včetně alternativních pobytových staveb,” řekla Novinkám ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová (ANO).

0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.