Jana Hrubá: Co si myslí o škole středoškoláci?

středa 16. prosince 2015 ·

Téma kulatého stolu 10. prosince 2015 bylo: Co si myslí středoškoláci o školách, na nichž se vzdělávají? Když jsem odcházela, táhlo mi hlavou: „Na středních školách se nic nepohnulo ani o píď!“


Celý článek v Učitelských listech

2 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
16. prosince 2015 22:47  

„Na středních školách se nic nepohnulo ani o píď!“

Kdyby tomu doopravdy tak bylo, nemuselo by to být zase až tak špatné. Pamatuji doby, kdy absolventi střední školy byli odborníci použitelní v praxi. Takže se přece jen něco změnilo. O dvě pídě určitě...

Unknown řekl(a)...
16. prosince 2015 23:25  

Jaké může mít ten žák srovnání s minulostí?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.