Konference Digitální technologie ve výuce - praktické využití ve školách 2015

pátek 27. listopadu 2015 ·

18.-19. listopadu se v hotelu Jezerka na Seči uskutečnil 4. ročník celostátní konference „Digitální technologie ve výuce – praktické využití ve školách“, kterou pořádal NIDV. Celkem 181 učitelů, ředitelů, IT odborníků a pracovníků IT firem mohlo vyslechnout 13 plenárních příspěvků, vybrat si z 28 pracovních workshopů nebo se seznámit s finálovými pracemi soutěže DOMINO.


Poskytnuté příspěvky z konference jsou ke stažení v archivu ZIP0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.