MŠMT Rozbory hospodaření ostatních přímo řízených organizací 2014

pondělí 3. srpna 2015 ·

Vyhodnocení hospodaření organizačních složek státu a ostatních přímo řízených organizací včetně návrhu na rozdělení zlepšeného hospodářského výsledku jednotlivých příspěvkových organizací za rok 2014.


Soubory ke stažení:

RH_2014.doc (624kB DOC)
Seznam_pouzitych_zkratek_2014.doc (31kB DOC)
tPO_14.xls (462kB XLS)
OSS_tabulky_2014.xls (168kB XLS)

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.