8.-10. 9.: Semináře pro pedagogy mateřských a základních škol pro žadatele rozvojového programu Podpora logopedické prevence v předškolním vzdělávání v roce 2016

pondělí 31. srpna 2015 ·

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a Národní institut pro další vzdělávání zvou na semináře pro pedagogy mateřských a základních škol pro žadatele rozvojového programu Podpora logopedické prevence v předškolním vzdělávání v roce 2016 s názvem: „Aktuální témata předškolního vzdělávání“.


8. září 2015 od 10:00 do 14:00 hod. (od 9:30 hod. prezence)
v budově C MŠMT, sál 081, Karmelitská 8, 118 12 Praha 1 - Malá Strana
Přihlásit se můžete zde.

9. září 2015 od 10:00 do 14:00 hod. (od 9:30 hod. prezence)
v prostorách krajského pracoviště NIDV Pardubice, Za Pasáží 657
Přihlásit se můžete zde.

10. září 2015 od 10:00 do 14:00 hod. (od 9:30 hod. prezence)
v prostorách krajského pracoviště NIDV Olomouc, Wellnerova 25
Přihlásit se můžete zde.

Cílem každého semináře je poskytnout informace o vyhlášeném programu a správném podání žádosti, informovat žadatele o možnostech čerpání dotace a jeho využití v pedagogické praxi. Seminář je určen pedagogům z mateřských a základních škol, které poskytují předškolní vzdělávání v souladu s Rámcovým vzdělávacím programem pro předškolní vzdělávání.
Lektoři MŠMT: Mgr. Petr Chytil, Mgr. et Mgr. Jaroslava Vatalová

Těšíme se na setkání s Vámi.

Upozorňujeme, že kapacita sálu a učeben je omezena, účast na seminářích je bez poplatku.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.