25. 9.: Semináře pro žadatele – Výzva č. 02_15_007 Inkluzivní vzdělávání

pátek 28. srpna 2015 ·

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy zve na Semináře pro žadatele – Výzva č. 02_15_007 Inkluzivní vzdělávání. Cílem seminářů je seznámit účastníky s věcnou částí výzvy, pravidly finančního řízení a s administrací žádosti ve webové aplikaci IS KP14+.


Datum konání: 25. 9. 2015

Čas konání: 9:30−16:30 (registrace od 9:00)

Místo konání: CORSO IIa, Křižíkova 34, Praha 8, Zlatá zasedací místnost (Konferenční sál), 4. patro

Semináře jsou určeny pro žadatele o finanční podporu z OP VVV, prioritní osy 3.

Cílem seminářů je seznámit účastníky s věcnou částí výzvy, pravidly finančního řízení a s administrací žádosti ve webové aplikaci IS KP14+.

Dovolujeme si upozornit, že semináře jsou přednostně určeny pro zástupce oprávněných žadatelů této výzvy, popř. jejich partnerů a že vzhledem k omezené kapacitě sálu je možná účast nejvýše 2 zástupců za každý projekt.

V případě zájmu o účast je nutná registrace nejpozději do pátku 4. 9. 2015.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.