Informace Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy pro školy k používání vázaného a nevázaného písma ve výuce

pátek 3. července 2015 ·

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydává informace pro školy k používání vázaného a nevázaného písma ve výuce. Informace je směrována do škol, k žákům a k zákonným zástupcům a byla konzultována na veřejném semináři s pedagogy z praxe.
1 komentářů:

Unknown řekl(a)...
5. července 2015 v 13:02  

Takže žádný seriozní výzkum, žádná zodpovědnost. Každá škola ať si to dělá jak chce. Děti jsou dobří pokusní králíci, že? K čemu tedy to ministerstvo je? K čemu jsou metodici?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.