Přečtěte si: Valachová si vybrala náměstka s opileckým škraloupem

sobota 20. června 2015 ·

Premiér Bohuslav Sobotka z ČSSD vyhodil z vlády ministra školství Marcela Chládka kvůli jeho nevhodnému chování k podřízeným. Místo Chládka teď na ministerstvo přichází na post náměstka muž, který má z minulosti taky pěkný škraloup: opil se a sprostě nadával a vyhrožoval městským strážníkům.


Z článku Tomáše Syrovátky v Neovlivní.cz vybíráme:

Vlivný středočeský poslanec Richard Dolejš z ČSSD si pak nebral vůbec žádné servítky: “Osobně se mi nechce věřit, že by pan Pícl dostal od nové ministryně nabídku na vysokou funkci v rámci MŠMT. To považuji za vyloučené. V kontextu jeho dřívějších skandálů a okolností odvolání ministra Chládka by se jednalo o špatný vtip. Nebo vrchol cynismu. Premiér Sobotka zcela správně nasadil morální laťku pro výkon funkce ministrů a vysokých vládních úředníků dost vysoko. Nevěřím, že by pan Pícl mohl v tomto směru u premiéra a ministryně za ČSSD obstát.”

Poznámka redakce: Doufáme, že jde o hoax. Václav Pícl ztělesňuje to nejhorší z ČSSD. Doporučujeme paní ministryni článek Jak se na vládě uchytili kombinátoři z Rakovníka.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.