Přečtěte si: Na zvýšení platů pro učitele se peníze najít musí, říká Valachová

pátek 5. června 2015 ·

Jedná se o velkou poctu, ale i výzvu, řekla Kateřina Valachová k tomu, že si ji premiér Bohuslav Sobotka vybral jako novou ministryni školství místo Marcela Chládka. „Velmi ráda bych dostala příležitost se podílet na zlepšování kvality vzdělávání kvality všech dětí,“ řekla Valachová.


Z článku Josefa Kopeckého v iDNES.cz vybíráme:

„Budu pokračovat v navyšování platů pedagogických a nepedagogických pracovníků,“ slíbila. Připomněla, že koalice se už dohodla na navýšení platů pro zaměstnance veřejného sektoru, takže s tím ministr financí a šéf ANO Andrej Babiš musí počítat.

„Vzdělávání je základním úkolem pro nastartování konkurenceschopnosti České republiky do budoucna,“ prohlásila budoucí ministryně, která - ač není členkou žádné strany - se cítí jako sociální demokratka.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.