ČT24: Týden v politice 7. června - Nová ministryně školství

sobota 13. června 2015 ·

1 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
14. června 2015 v 21:16  

Uvidíme.
Soudě podle vzedmuté vlny doporučení pro novou paní ministryni ze všech možných směrů, řekl bych, že mnozí mají strach ze ztráty jistého vlivu. Přijde potom na to, jak velký pomník by si paní Valachová hodlala na tom našem tuzemákovišti vystavět.
Tak i já jedno drobné doporučení. Možná by si paní ministryně měla nechat dokládat svodky z netových diskusí naší široké pedagogicko odborné veřejnosti.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.