ČT24: Školy, mládež a sport mají novou ministryni

středa 17. června 2015 ·

Prezident Miloš Zeman jmenoval Kateřinu Valachovou ministryní školství, mládeže a tělovýchovy. Nominantka ČSSD musí dokončit přípravy úřadu na zavedení služebního zákona, čeká ji schvalování vysokoškolského zákona či boj o peníze s ministrem financí.

2 komentářů:

Zdeněk NUTZ řekl(a)...
17. června 2015 v 18:45  

Prvním krokem by mohlo být ukončení neskutečných tahanic kolem konce letošního školního roku. Třeba by se i ušetřilo na zbytečně jezdící dopravě v pondělí a v úterý, kdy má stejně půlka škol ředitelská volna a ostatní co se snaží nějak učit, mají plné stoly omluvenek od dětí, kteří odjíždějí na dovolené a do táborů...

Tajný Učitel řekl(a)...
17. června 2015 v 23:51  

Král byl prasák, ať žije král.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.