Sdělení MŠMT k činnosti Asociace škol České republiky, s.r.o.

úterý 21. dubna 2015 ·

K dotazům týkajícím se aktivit obchodní společnosti zapsané v obchodním rejstříku jako Asociace škol České republiky, s.r.o. (IČ 024 95 104), která nabízí služby na www.asociaceskol.cz, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy sděluje, že mu obsah činnosti a aktivity uvedené společnosti nejsou známy a že nemůže nabízené služby nebo spolehlivost informací uváděných společností Asociace škol ČR garantovat.


Uvedená společnost není partnerem MŠMT, jako jsou školské asociace reprezentující profesní skupiny pedagogických nebo dalších pracovníků pro vzájemnou komunikaci mezi MŠMT a školskou veřejností.

Školám a školským zařízením MŠMT doporučuje případnou spolupráci s Asociací škol České republiky, s.r.o. (IČ 024 95 104) a obdobnými subjekty, které nejsou sdruženími v pravém slova smyslu, zvažovat s ohledem na veřejně dostupné informace o jejich zřízení a činnosti.

Poznámka redakce: Odkaz na tento  text z webu MŠMT přinesl dnešní bEDUin s tím, že "Asociace" posílá školám výzvy k uhrazení faktur za nevyžádaná plnění. Česká škola na podvodné praktiky upozornila před více než rokem v článku Asociace škol České republiky je měsíc staré "eseróčko".

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.