Český rozhlas: Rozumějí české děti česky?

středa 4. března 2015 ·

Hostem redaktorky Karolíny Koubové byl v pondělí 23. února v pořadu Českého rozhlasu 2 Jak to vidíte Jiří Kostečka, ředitel ZŠ Wonderland Academy, expředseda Asociace středoškolských češtinářů. Tématem byly otázky: Rozumějí české děti česky? Jakou mají slovní zásobu? Rozumějí souvislému textu? A samozřejmě i příčiny a řešení současného stavu.
0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.