Hyde park ČT24: Oldřich Botlík spoluautor projektu Učení s chutí

čtvrtek 19. února 2015 ·

Podpůrné prostředky pro handicapované žáky, kteří se vzdělávají na běžných školách, jednotné učňovské zkoušky a omezení prodeje nezdravých potravin ve školách - to je ve zkratce obsah novely školského zákona. Jsou ale zmíněná témata opravdu těmi nejbolestivějšími místy našeho školství? 16. února 2015 večer v Hyde Parku s Oldřich Botlíkem, spoluautorem projektu Učení s chutí.

3 komentářů:

Anonymni z 21:30 řekl(a)...
19. února 2015 v 23:38  

Doporučuji

nedívat se před spaním...

Jiri Janecek řekl(a)...
20. února 2015 v 18:15  

Mne to absolutne nedokazalo zaujmout... A nejde jen o to, ze jsem casto mel pocit, ze se mi seka prohlizec.
Ale jako produkt totalitniho herbartovskeho skolstvi jsem presto vydrzel. Az do casu 28:10... A to nejsem ucitel.

Zdeněk Sotolář řekl(a)...
21. února 2015 v 9:26  

Ale moderátorka se nadřela.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.