6. 3.: Konference SEN in language lessons – žáci se specifickými poruchami učení v hodinách cizích jazyků

pátek 6. února 2015 ·

The British Council ve spolupráci s Národním ústavem pro vzdělávání pořádá celostátní konferenci s mezinárodní účastí SEN in language lessons – žáci se specifickými poruchami učení v hodinách cizích jazyků.pozvánka na konferenci (168kB PDF)

Termín konání: 6. 3. 2015
Doba konání: 8:30 – 14:00 hod.

Místo konání: MŠMT, Karmelitská 7, Praha 1 – Malá Strana

Konference se bude dotýkat problematiky žáků se specifickými poruchami učení v hodinách cizích jazyků a jejím cílem bude shrnout důležité kroky a materiály v této oblasti. Konference je určena především vyučujícím cizích jazyků v základním vzdělávání. Na konferenci vystoupí britská expertka na Special Education Needs Marsha Henderson, a další odborníci z praxe i oblasti přípravy vyučujících.

Účast na konferenci je bezplatná, občerstvení je zajištěno. Jednacím jazykem je čeština s výjimkou prezentace zástupkyně British Council. Prezentace nebude tlumočena.

Program:

08.30 Registrace účastníků, káva/čaj
09.00 Zahájení konference
  • Zástupce MŠMT ČR, Zástupce NÚV, British Council v ČR
  • Zástupce MŠMT ČR
  • Marsha Henderson 'Special Education Needs in the English Language Classroom’
  • Training Opportunities for Teachers, Dystefl
  • Cizí jazyky a specifické poruchy učení v základním vzdělávání
  • OBĚD
  • Příklady dobré praxe
  • Prezentace materiálů
  • Podněty z pléna, diskuze, ukončení konference 

Program bude ještě upřesněn.

Přihláška

Přihlašujte se nejdéle do 3. března 2015.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.