Tutorings.cz: zprostředkování doučování online

úterý 13. ledna 2015 ·

Jste učitel a nabízíte doučování nebo jste rodič, student či žák, který doučování hledá? Web Tutorings.cz spojuje učitele a žáky online a vyhledání doučování se s ním může zjednodušit.

Tutorings.cz nabízí několik způsobů, jak si najít doučování. Chcete někoho zkušeného nebo hledáte doučování za nejnižší cenu? Díky vyhledávání jednoduše najdete doučování v Praze, doučování v Brnědoučování v Olomouci nebo doučování v dalších městech. Vyberte si z učitelů, kteří nabídli doučování angličtiny, doučování matematiky, doučování němčiny nebo doučování dalších předmětů.Na portálu Tutorigs.cz se můžete registrovat bezplatně. S běžným účtem můžete plně využívat služby portálu, ale máte jen omezený počet propojení se studenty: v kalendářním měsíci můžete získat jen čtyři nové studenty a můžete vyučovat nejvýše tři předměty. Prémiový účet nabízí za 29 Kč měsíčně neomezené množství propojení se studenty a můžete vyučovat libovolný počet předmětů. Nyní můžete mít prémiový účet na 6 měsíců bezplatně a vyzkoušet všechny jeho výhody.


1 komentářů:

Unknown řekl(a)...
16. ledna 2015 14:19  

Mockrát děkujeme!

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.