Marcel Chládek: Vystoupení na setkání Rady EU pro vzdělávání 12. prosince 2014 (video)

pondělí 15. prosince 2014 ·

Ministr školství Marcel Chládek vystoupil na setkání Rady EU pro vzdělávání, svůj příspěvek využil zejména k lobbingu za technické vzdělávání, dále zmínil otázku celoživotního vzdělávání, roli učitele a okrajově rovnost v přístupu ke vzdělávání.


Záznam vystoupení Marcela Chládka naleznete od 1:22:55, webcast využívá technologii Silverlight, která jako jediná zvládne současný stream 24 jazyků.


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.