12. 12.: Panelová diskuse na téma Co potřebují občankáři?

pondělí 8. prosince 2014 ·

Zveme na panelovou diskusi na téma Co potřebují občankáři? která se uskuteční v pátek 12. prosince 2014 od 15 do 17 hod. na Pedagogické fakultě UK v Praze.


Zároveň si vás dovolujeme informovat o spuštění portálu www.obcankari.cz, který vzniká vlastními silami jako metodická podpora všem kolegům a kolegyním občankářům. Web si klade také za cíl informovat veřejnost o novinkách na poli společenskovědního vyučování a současně bude informačním rozcestníkem pro další vzdělávací akce.


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.