11. 12.: Konference na nejvyšší úrovni „Vzdělávání v digitální éře“

čtvrtek 11. prosince 2014 ·

Dnes se koná konference na nejvyšší úrovni nazvaná „Vzdělávání v digitální éře“, kterou společně organizují Evropská komise a italské předsednictví Evropské unie. Od 9 hodin můžete sledovat přímý přenos z jednání.


Konferenci můžete sledovat online na webu Open Education Europe, kde se můžete účastnit i online debaty. Program naleznete na stránce Agenda. Informace z průběhu konference hledejte s pomocí hashtagu #EdDigEra.


0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.