Toporopa.eu: Procvičte si mozek se zeměpisem

pátek 14. listopadu 2014 ·

Online kvízy obsahují otázky týkající se zemí, regionů, měst, vlajek, monarchií, hor, vodstva a dalších témat. Všechny kvízy se soustředí na mapu evropského kontinentu, která spojuje zeměpisné, politické, historické a ekonomické znalosti.

Fakta a údaje týkající se míst si tvůrci Toporopa.eu ze společnosti EastDock Media z Amsterdamu v Nizozemsku vypůjčili z Wikipedie a World Factbooku agentury CIA. Informace o členech EU a EMU zkontrolovali na stránce Evropské unie. Texty do českého jazyka přeložila Aneta Tyllerová.


Toporopa.eu je nyní k dispozici v 15 jazycích včetně češtiny a nabízí 17 interaktivních kvízů naprogramovaných s využitím Adobe Flash.
0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.