Moderní výuka na základních školách díky AV MEDIA

středa 12. listopadu 2014 ·

Využití nejmodernějších technologií při výuce na základních školách představuje společnost AV MEDIA letos na podzim sérií seminářů a workshopů. Na konferenci SMART klub představuje zapojení notebooků, tabletů i telefonů do výuky, včetně jejich propojení s interaktivní tabulí.


Díky výukovému softwaru SMART Notebook 14, jehož součástí jsou nyní i aplikace pro žákovská zařízení, je práce s těmito zařízeními mnohem jednodušší a zajímavější jak pro žáky a studenty, tak i pro učitele. Umožňuje žákům zapojit se do diskuze posíláním textových odpovědí, anebo obrázků z jejich žákovských mobilních zařízení, které se pak zobrazí celé třídě. Žákovské notebooky, tablety a chytré telefony jsou tak vhodným nástrojem pro procvičování probírané látky a podporují individuální i týmovou spolupráci.

„Jsme rádi, že můžeme učitelům i žákům přiblížit možnosti, které nabízí současné technologie. Cílem zapojení moderních technologií a řešení do výuky je především zvýšit motivaci žáků a jejich připravenost pro budoucí život. SMART Notebook 14 ve spojení s žákovskými zařízeními a interaktivní tabulí je výborným nástrojem pro moderní aktivní digitální výuku,“ říká k tomu Hanuš Horák, obchodní ředitel segmentu školy z AV MEDIA.

Součástí SMART klubů jsou také workshopy zaměřené na práci s různými technologiemi – měřící systémy PASCO, jazyková laboratoř Robotel, interaktivní stůl SMART Table nebo SMART digitální třída. AV MEDIA představuje i novinky v oblasti cloudového řešení s využitím pro školní prostředí: SMART Amp, Google Apps, Office 365 a TOGLIC. Během konference se účastníci seznamují i s obsahem pro interaktivní tabule od nakladatelství FRAUS, Alter a Oxford University Press.


O společnosti AV MEDIA, a. s.
Společnost AV MEDIA byla založena v roce 1992 a v současnosti je leaderem na poli prezentační, projekční a audiovizuální techniky v České republice. Do roku 2000 se firma soustředila především na integrace audiovizuálních řešení, postupem času však rozšiřovala své portfolio. Aktuálně nabízí audiovizuální řešení pro školy, vysoké školy, kulturní instituce, firmy, veřejnou správu, hotely a domácnosti. Zároveň nabízí i pronájem a obsluhu špičkové audiovizuální techniky pro širokou škálu různorodých akcí – od firemních školení přes korporátní kongresy, společenské akce a veletržní expozice až po venkovní projekci na budovy.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.