Ken Robinson: Změna vzdělávacích paradigmat

sobota 22. listopadu 2014 ·

Přednáška Jak stávající školství ničí kreativitu svých žáků jako animovaný film...

1 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
22. listopadu 2014 v 0:42  

Hezkýýý. Zprvu jsem si říkal, proč to autor píše anglicky a pak se to teprve překládá do češtiny. A pak jsem u mapy ADHD pochopil, že se to týká té A-me-ri-ky!
Tak ještě něco i o tom našem Česku. A prosííím taky tak zábavně animací. Ona takhle podaná informace má hned onačejší šmrnc. To se mi pak v hlavě úplně rozsvěcuje.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.