Vydoluj maximum z Computer Pressu - celé září sleva 25 % a knižní dárky zdarma

úterý 2. září 2014 ·
Využijte speciální zářijové akce nakladatelství Computer Press, jedničky na trhu počítačové literatury. Celý měsíc dostanete v e-shopu Knihy.cpress.cz na všechny knihy nakladatelství slevu 25 %. A navíc rozdáváme 200 knižních dárků pro prvních 200 zákazníků s nákupem nad 200 Kč. 

Nakupte v e-shopu nad 200 Kč a vyberte si ihned svůj knižní dárek od Computer Pressu ZDARMA na http://knihy.cpress.cz/darkomat

Akce kniha zdarma platí pouze na objednávky přijaté v termínu 1. 9. - 30. 9. 2014, dárky je možné vybírat do 5. 10. 2014 nebo do vyčerpání zásob dárků.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.