Marcel Chládek v pořadu Partie: Školy musí vést děti k tomu, aby nebyly manipulovatelné

středa 3. září 2014 ·

Marcel Chládek, ministr školství, mládeže a tělovýchovy, prohlásil v pořadu TV Prima Partie, že děti se musejí naučit umět se vyznat v informacích. V souvislosti s tím je také třeba vychovat v nich osobnost s vlastním názorem, aby nebyly manipulovatelné. Vše bez ohledu na poměry v zemi.


3 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
3. září 2014 v 10:44  

vést děti k tomu, aby nebyly manipulovatelné

Tak s tím budu mít trošku problém.
Když na mne někdo hukne, tak se celý sesypu. A za nízké meziokní v rozvrhu bych klidně odvolal i Ohmův zákon.

Eva Adamová řekl(a)...
3. září 2014 v 19:21  

To by mělo vedení ČSSD zavčasu zarazit, protože tato strana potřebuje, aby voliči byli manipulovatelní co nejvíce.

poste.restante řekl(a)...
3. září 2014 v 22:52  

Ehm. Která politická strana manipulovatelné voliče nepotřebuje?

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.