Školní deník malého poseroutky

pondělí 25. srpna 2014 ·

Školní diář s obrázky oblíbených postaviček a spoustou nezbytností pro přežití školního roku

Konečně budete moci s Gregem Heffleym a Deníkem malého poseroutky strávit 365 dní v roce a pořád dokola. Tenhle školní deník je naprosto výjimečný, protože je věčný, a umožní vám nezapomenout na žádnou písemku, schůzku nebo školní i mimoškolní aktivitu. Naplánuje vám víkendy a letní i zimní prázdniny. Na každé stránce najdete obrázky oblíbených postaviček a spoustu dalších informací speciálně vybraných a uspořádaných tak, jak jen to budete potřebovat, abyste přežili školní rok.


Doporučená cena 169 Kč. Školní diář s 15% slevou zakoupíte přímo u vydavatele na www.albatrosmedia.cz.

Ukázky stran:

1 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
25. srpna 2014 v 11:22  

V dnešní době by se patřil spíše
'Školní deník malého vychcánka'

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.