Hodný holky nikdy nedostanou, co chtějí

čtvrtek 17. července 2014 ·

99 taktik, které vám zajistí respekt, úspěch a spokojený život

Hodné holky jsou ženy, jež se v životě drží zpátky, a přijímají stereotypní způsoby chování, o nichž je společnost přesvědčila, že bez nich nepřežijí. Tyto ženy nevědomě sabotují své mezilidské vztahy – v partnerském soužití, se členy rodiny, v práci, zkrátka prakticky všude – a pak se jim nedaří dostat od života to, co opravdu chtějí.

Ve své další knize navazuje Lois P. Frankelová na světový bestseller Hodný holky nikdy nedostanou přidáno. Zatímco v té předchozí se věnuje hlavně práci, ve druhé řeší témata vztahů, rodiny a každodenního života. Nabízí praktické rady, strategie a taktiky, jak se posunout od hodné holky k úspěšné ženě.

Až dočtete tuto knihu, budete schopné:

  • přimět svého drahého, aby vám pomohl s domácími pracemi, aniž byste si musela připadat jako semetrika
  • sundat nálepku pracovité „hodné holky“, co přijme jakýkoli úkol, o který vás požádají
  • vyhrát spor s tchýní (nebo aspoň vyjít s čistým štítem)
  • pustit se do nepříjemného rozhovoru s kolegyní, která nezvládá své úkoly nebo se chlubí cizím (vaším) peřím
  • vrátit studené nebo nedobré jídlo zpět číšníkovi
  • přesvědčit obchodníka, aby vám poplatek snížil nebo úplně odpustil
Týkají se vás tyto problémy? Potom je knížka Hodný holky nikdy nedostanou, co chtějí určena přesně vám.

Doporučená cena 269 Kč. Knihu s 15% slevou zakoupíte v e-shopu www.albatrosmedia.cz.

Ukázky stran:
0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.