Albatros Media a.s. si vás dovoluje pozvat na Svět knihy 2014

středa 14. května 2014 ·


Ve čtvrtek 15. 5. to vše vypukne! Začíná totiž veletrh SVĚT KNIHY 2014 v Praze - Holešovicích.

Připravili jsme pro Vás BOHATÝ PROGRAM! Pojďte se setkat s Halinou Pawlowskou, Tomášem Klusem, Martinem Jensenem, Bárou Nesvadbovou, Ivankou Devátou, Ondřejem Neffem a celou řadou dalším významných a vzácných hostů.

Kompletní program najdete ZDE.


Vedle prodejny jsme pro vás připravili také kavárnu, kde si můžete odpočinout a občerstvit se a v dětském koutku zase zabavíme Vaše děti.

Spolu s autory, ilustrátory a vzácnými hosty všech našich deseti nakladatelství se na Vás budeme těšit na našem stánku č. P208 v pravém křídle Průmyslového paláce.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.