20. 5.: Webinář Vše, co jste chtěli vědět o Office 365

čtvrtek 15. května 2014 ·

Stále vám nejsou jasné některé věci okolo Office 365? Zeptejte se online na vše, co vás zajímá.

Máte dotazy např. v oblasti:
  • nasazení a administrace
  • migrace ze stávajícího řešení
  • způsobů pořízení či plateb
  • rozdíly mezi plány
Pak využijte této příležitosti a zeptejte se na vše, co vás o Office 365 zajímá během organizovaného interaktivního webináře. Předmětem setkání není představení produktu, ale dát vám prostor pro vaše dotazy.

Na otázky vám budou odpovídat lidé nejpovolanější s reálnými zkušenostmi s nasazením, i ti, kteří mají na starosti službu samotnou.

KDY: 20. května 2014, od 15.00 do 16.30 hod

Účastněte se z pohodlí vaší kanceláře či domova a bez času zbytečně stráveného na cestě do místa konání díky online mítinku a technologii Lync.

NA WEBINÁŘ SE REGISTRUJTE: ZDE (před webinářem obdržíte připomínku s odkazem na Lync mítink)

Více informací o nabízeném řešení:

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.