Statistická ročenka školství – Výkonové ukazatele 2013/14

pátek 11. dubna 2014 ·

Tabulky výkonové ročenky 2013/14 za regionální školství jsou k dispozici online v HTML.Sice aplikace vypadá jako z minulého století, ale funguje a je svižná.

http://toiler.uiv.cz/rocenka/rocenka.asp

4 komentářů:

Nicka Pytlik řekl(a)...
13. dubna 2014 v 20:01  

aplikace vypadá jako z minulého století

Což o to, ale ten zdrojový kód!
Jako už pár výstupů z mšmt, nechal jsem si jej na památku.
Třeba je tam zničehožnic <⁄font>.
Podstané je, že to doopravdy funguje.

MM řekl(a)...
14. dubna 2014 v 15:15  

Vy jste nikdy neviděl aplikaci pro předávání dat ze školních matrik? Nebo webové rozhraní NIQES? Či snad maturitní Certis?
Tak čemu se divíte?
----------------
P.S.: Ten tag prostě znamená, že pokud jste při čtení vy sám fontu přisoudil nějaké vlastnosti (pěkný, upravený, milý, v kolektivu oblíbený...), musíte je od daného bodu ignorovat. A hned ten Arial bude vnímat jinak, věřte mi...

Nicka Pytlik řekl(a)...
14. dubna 2014 v 18:51  

Vy jste nikdy neviděl aplikaci...?

Možná mi to, pane kapský, nebude věřit, ale doopravdy neviděl. A začínám mít pocit, že o hodně přicházím.
Tento tag znám poměrně dobře, několik let jsem jej studoval. Snad i proto mne zaujalo, že jeho platnost končí, aniž by kdy začala.

MM řekl(a)...
14. dubna 2014 v 23:21  

To je tím, že fontům při čtení nepřisuzujete žádné vlastnosti. Já například, když potkám nějaký pěkný ministerský Times New Roman (v ideálním případě načančaný umným podtržením), říkám si často v duchu "ty seš ale výstavní blb". A zavřu elaborát ponechávaje v mysli pachuť ze čteného. Díky onomu zázračnému tagu si však mohu říci "dost" a myslet na něco příjemnějšího, třeba na chipsy pojídané tajně v roští za školou.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.