Přečtěte si: Ministerstvo chce tablety ve školách, ale bez iPadů. Učitelé si je nakonec prosadili

pátek 18. dubna 2014 ·

O šest set milionů se mohou ucházet základní a střední školy. Peníze mají použít na vzdělání učitelů, aby uměli lépe zacházet s moderními technologiemi. A také na nákup počítačů, notebooků či tabletů pro ně. Tablety nesmějí stát přes 15 tisíc.

Z článku Luboše Kreče v iHNED.cz vybíráme:

"Už je to schválené, limit paměti se upraví. Text té výzvy jsem nechával dvakrát přepracovat a tohle jsme přehlédli, přece jen nejsem takový odborník," říká ministr Chládek, sám uživatel "applovských mašinek", s tím, že parametry dotací vznikaly ještě za jeho předchůdců.

Poznámka redakce: Tady pan ministr zřejmě neměl správné informace, parametry vznikly za jeho ministrování.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.