17. 4.: Seminář o projektové metodě a badatelsky orientovaných aktivitách

čtvrtek 27. března 2014 ·

Talentcentrum Národního institutu pro další vzdělávání pořádá celodenní prezenční seminář „Využití projektové metody a badatelsky orientovaných aktivit při práci s nadanými dětmi“.


Akce se uskuteční ve čtvrtek 17. dubna 2014 (čas zahájení bude upřesněn v propozicích pro přihlášené účastníky) v budově Národního institutu pro další vzdělávání, Senovážné náměstí 25, Praha 1. Dozvíte se na ní, co je projektová metoda a badatelsky orientované aktivity a jaká jsou specifika jejich využití při práci s nadanými, jejich výhody a limity. Během semináře bude prostor také pro aktivitu samotných účastníků, práci a ukázky dobré praxe. Seminář povedou zkušení lektoři.

Pokud vás téma semináře zaujalo, zaregistrujte se prosím závazně prostřednictvím tohoto formuláře:
http://lac.troja.mff.cuni.cz/Shared/PerunPracovnik_BOV_2014.nsf/reg?OpenForm.

Těšíme se na vaši účast.

Vlasta Kohoutová, NIDV

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.