DUM: Oběti okupace v roce 1968

úterý 3. září 2013 ·

Na interaktivní mapě najdete všechny oběti okupace podle kombinovaných podkladů Ústavu pro studium totalitních režimů, Ústavu pro soudobé dějiny AV ČR, Ústav pamäti národa a Ministerstva obrany ČR.

Mapa k projektu Českého rozhlasu Srpen 1968 - přímý přenos z minulosti, podrobnosti naleznete na http://www.facebook.com/Srpen1968 a http://www.twitter.com/Srpen1968.

Kliknutím na značku v mapě zobrazíte příběh konkrétního člověka.0 komentářů:Články dle data

Učitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.