V pondělí je zrušena školní výuka na všech MŠ, ZŠ, SŠ, učilištích a gymnáziích v Praze

neděle 2. června 2013 ·

„Rozhodl jsem se vzhledem k povodňovému nebezpečí, jako pověřený primátor hlavního města, zrušit školní docházku v Praze a to na zítřejší den ve všech mateřských, středních a základních školách, učilištích a gymnáziích“ uvedl 1. náměstek primátora Tomáš Hudeček (TOP 09), pověřeným kompetencemi primátora hl. m. Prahy.

Web Magistrátu hlavního města Prahy Praha.eu je přetížen, používejte stránky:


2 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
3. června 2013 v 7:53  

Ne tak rezolutně - není to zcela pravda. Pan nový skoroprimátor sice rozhodl, ale místní radnice mají také svoji hlavu a rozhodují nezávisle na skoromagistrátu. Takže tam v Praze, kde chtějí umožnit rodičům jít do práce, tam školy jedou. To pro objektivnost informací.

Anonymní řekl(a)...
3. června 2013 v 8:04  

Vzhledem k tomu, že byl vyhlášen stav nouze, tak je možné na takové jednání ředitele pohlížet i jako na trestný čin.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.