Už jste viděli nejkrásnější dřevěné hřiště roku 2012? Přihlaste i svoje hřiště do soutěže roku 2013!

úterý 4. června 2013 ·

Máte ve svém okolí krásné hřiště, ve kterém je hlavní konstrukční materiál dřevo? Jste provozovateli hřiště, stavěli jste ho nebo si na něm jen hrají vaše děti?


Každý může to „svoje nejkrásnější hřiště“ do ankety přihlásit.

Ukažte ho lidem v České i Slovenské republice a můžete vyhrát příspěvek na dětský den!

Nadace dřevo pro život vyhlašuje dne 1. 6. 2013 další soutěžní kategorii o nejkrásnější Dřevěná hřiště České a Slovenské republiky. Kategorie je součástí mezinárodní ankety Dřevěná stavba roku 2013.

V loňském roce se celé ankety zúčastnilo 84 soutěžních děl.

Na velikosti hřiště nezáleží, stačí jen, aby hlavním konstrukčním materiálem bylo dřevo.

Přihlásit svoje hřiště můžete až do 7. 9. 2013.

Vítězné hřiště vybrané odbornou porotou a hlasováním veřejnosti získá finanční příspěvek určený na uskutečnění dětského dne ve výši 10 000 Kč. Hlasující budou moci získat hodnotné ceny.

Všechna soutěžní díla budou představena ve vybraných tištěných i elektronických médiích a také na putovních výstavách, seminářích a veletrzích.

Vítězové kategorie Dřevěná hřiště roku 2012

Dětská hřiště v Nedrahovicích u Sedlčan a v Ledčicích ve Středočeském kraji. Zvláštní cenu obdržel park Mirakulum společnosti TR Antoš s.r.o.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.