Informace 1. náměstka primátora Tomáše Hudečka k uzavření pražských škol

pondělí 3. června 2013 ·

„Moje rozhodnutí o uzavření mateřských, základních a středních škol, učilišť a gymnázií v Praze platilo pouze pro pondělí 3. června. Nepočítám při zachování současného povodňového stavu, že by bylo nutné školy uzavírat i zítra,“ uvedl 1. náměstek primátora Tomáš Hudeček (TOP 09), pověřený kompetencemi primátora hl. m. Prahy s tím, že opatření bylo přijato s ohledem na bezpečnost dětí.

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
3. června 2013 v 23:09  

Lidi, klídek. I kdyby uzavřeli školy na celý měsíc, tak se to vstřebá. Oproti různým ředitelským volnům, sportovním dnům, návštěvám kina, různých pochybných kurzů plavání, lyžování apod., účastí na "projektech" se na školách proje.. daleko víc času. Největšími viníky při dementizaci národa jsou ředitelé škol, pak CERMAT a potom povodně. Ať si říká kdo chce, co chce, ale pokud "státní maturitu" zmáklo několik set deváťáků, tak je něco špatně.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.