Studio ČT24: Testování žáků 5. a 9. tříd

úterý 14. května 2013 ·

Záznam tiskové konference ČŠI 13. května 2013.


4 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
14. května 2013 v 23:17  

nejde spustit

Janek Wagner řekl(a)...
14. května 2013 v 23:28  

Odkaz na http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10101491767-studio-ct24/213411058060513/ funguje, co používáte za OS a prohlížeč?

Anonymní řekl(a)...
15. května 2013 v 0:01  

už to jde, byla tam předtím napsaná nějaká pauza, ale to že to nakonec šlo byla hrůza - megalomanie, protichůdná a nepodložená tvrzení

Stop plošné testování žáků řekl(a)...
15. května 2013 v 0:07  

Hlavní cíl CŠI a plošných testů je podle paní Hofmanové ověřování souladu ŠVP škol s RVP? Tyto testy neměří ani cíle RVP ani ŠVP a už vůbec nemohou a neměří soulad jednotlivých ŠVP s RVP. Hlavními cíli ŠVP a RVP jsou kompetence žáků, tyto testy jsou zaostalé testy ověřování našprtaného učiva pro testy, děti naučí opakovat informace které za pár dní zapomenou a bude jim to k ničemu.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.