CERMAT: Výsledky didaktických testů se žáci dozvědí nejpozději 16. května

středa 8. května 2013 ·

V souladu s maturitní vyhláškou č. 177/2009 Sb. zpřístupní CERMAT prostřednictvím informačního systému výsledky didaktických testů žáků ředitelům kmenových škol nejpozději 15. května 2013. Ředitel školy by měl předat výpis výsledků didaktických testů žákům, kteří konali dílčí zkoušku společné části formou didaktického testu, nejpozději následující den, tedy 16. května 2013.


Výsledky písemné práce společné části maturitní zkoušky pro žáky dané třídy budou předány řediteli školy vždy do začátku ústních zkoušek společné části maturitní zkoušky příslušné třídy.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.