ČŠI: Příručky pro instalaci testovací aplikace a stahování dávek testů - 2. generální zkouška

úterý 30. dubna 2013 ·

V článku naleznete uživatelské příručky a průvodce pro instalaci testovací aplikace a stahování dávek testů.

1 komentářů:

Anonymní řekl(a)...
2. května 2013 v 21:54  

Tak musím po první srážce s testovací aplikací konstatovat, že absolutně nechápu, jak někdo mohl za podobný paskvil zaplatit byť jen jedinou korunu. Ta parta mamlasů, která to má na svědomí zřejmě vůbec netuší, co znamená slovo proxy...Je to k pláči.

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.