Soutěž Evropské dny

úterý 26. března 2013 ·

Soutěž pod záštitou ministra školství je určena pro všechny MŠ, ZŠ a SŠ. Úkolem soutěže je sestavení návrhu programu „Evropského dne - Evropa otevřená všem, škola otevřená všem“, který umožní žákům seznámit se s Evropou kreativním způsobem. Program mohou školy naplánovat dle svých představ jako celoškolní projektový den a zaslat Domu zahraničních služeb do 5. dubna. Evropské dny ve vybraných školách proběhnou 9. května - 27. června 2013.


Více v přiloženém textu ke stažení a na domovské stránce soutěže www.evropanasimaocima.cz.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.