NIQES odpovídá na dotazy o druhé celoplošné generální zkoušce testování

úterý 26. března 2013 ·

Dotaz: K žákům se SVP se přiřazují tyto skupiny – např. dyslexie, dysgrafie apod., kam máme zařadit žáky s dysortografií?


Do kategorie "Ostatní". Vnímáme dysortografii primárně jako poruchu psaní - v testech užitých v druhé celoplošné generální zkoušce ale žáci nic nepíšou (vyjma krátkých polootevřených odpovědí – číslo, slovo), proto je námi použitá forma testování pro žáky s dysortografií relativně příznivá.

0 komentářů:

Články dle dataUčitelské listy

Nabídka práce

Česká škola - portál pro ZŠ a SŠ

Česká škola poskytuje svým čtenářům diskusní prostor k vyjádření názorů na školskou problematiku. Tyto příspěvky se nemusí shodovat se stanoviskem redakce České školy a jsou uveřejňovány jako podnět k dalším diskusím.

Obsah článků nemusí vyjadřovat stanovisko redakce nebo vydavatele Albatros Media, a.s.


Všechna práva vyhrazena.

Tento server dodržuje právní předpisy
o ochraně osobních údajů.

ISSN 1213-6018
Licence Creative Commons

Obsah podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česká republika, pokud není uvedeno jinak nebo nejde-li o tiskové zprávy.WebArchiv - archiv českého webuTyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.